Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Türkiye endüstriyel akü pazarında kendisine yer bulan markamız, solar jel akü, kuru agm akü, marine jel akü, deep cycle jel akü, traksiyoner akü ve stasyoner akü satış ve servis hizmetini sağlamaktadır.

Çevreye ve doğaya duyarlı, uluslararası kalite standartlarına uygun ürün ve hizmet anlayışımızla her zaman fark yaratan öncü bir marka haline gelmektir.

Müşterilerimizin beklentilerine doğru cevap verip, konusunda uzman personelle birlikte teknolojik gelişmeleri ve yasal gereklilikleri faaliyetlerimize yansıtıp kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır. 

MİSYONUMUZ

Sürekli değişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek ve müşterilerimizin beklentilerine doğru cevap verebilmek, kuruluşumuzda sürekli iyileştirmeyi sağlayarak konusunda uzman personelimizle birlikte teknolojik gelişmeleri ve yasal gereklilikleri faaliyetlerimize yansıtarak kaliteyi en üst düzeyde tutmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite politikamız müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak,

Süreçleri olabildiğince iyi yönetmek,

Tedarikçilerimizden müşterilerimize kadar olan süreçte; yüksek kalite ve düşük ücret politikasını sürekli hale getirmek,

Ürün ve çevre ile ilgili yasal yükümlülükleri ve kalite standartlarını yerine getirmek,

Güvenilirliği sağlamak ve sürekli kılmak,

Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak,

Tedarikçi kalitemizi yükseltmek için çalışmalar yapmak,

Müşterilerimizi ve çevreyi olası risklerden korumaktır.

AKÜ İLE İLGİLİ

Akü elektrik enerjisini kimyasal enerjiye dönüştürerek depolayan cihazlara verilen addır.

Aküye, bir DC güç kaynağından akım verme işlemine şarj denir ve akü bu işlemle enerji depolar.

MAZ Aküler’in, şarj işlemiyle kazandığı, deşarj işleminde verebildiği enerjiye akünün kapasitesi denir. Kapasitenin birimi “Amper Saat”tir. Kısaca “Ah” harfleri ile ifade edilir. Akünün etiket değerine anma kapasitesi denir.

Sektöründeki lider konumunu, nitelikli insan kaynağı, müşteri odaklı hizmet ve analitik yönetim felsefesi ile birleştiren Yurtiçi Kargo ile Hızlı Teslimat

Shopping Cart